جلسه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر استان یزد

جلسه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر استان یزد

جلسه آموزشی توجیهی دستورالعمل ها با حضور کارگزاران استان، کارشناسان ستادی، عباس باقری مدیرکل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی و حسن ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه آموزشی و توجیهی در خصوص دستورالعملها و بخشنامه های صادره با حضورحسن ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد، عباس باقری مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی و کارشناسان ستادی ادارات کل تابعه حوزه معاونت بیمه ای و هماهنگی امور استانها برای کارگزاران استان یزد برگزار گردید.

 در این دوره آموزشی ضمن یادآوری مطالب و موضوعات مختلف کاری و بیمه ای نسبت به رفع ابهامات و سوالات کارگزاران که مهمترین هدف برگزاری این دوره بود اقدام شد .

حسن ابراهیمی در ابتدا گفت: پس از بررسی و کسب اطلاعات کارگزاری ها و انجام ارزیابی نسبت به تجمیع و اصلاح و ترمیم کارگزاریها و در صورت نیاز نسبت به ایجاد کارگزاری جدید در برخی از مناطق اقدام خواهیم نمود.  

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با فعالیت کارگزاران ضریب نفوذ بیمه استان یزد در جایگاه واقعی خود قرار گیرد وخانوار بیشتری ازبرکات نظام بهره مند شوند .

عباس باقری مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی در خصوص عوامل اصلی و اولیه نیاز به تامین اجتماعی و تفاوت میان بیمه های اجتماعی و حمایت های اجتماعی مطالبی را بیان نمود ونحوه عضویت متقاضیان در صندوق که مبتنی برسکونت و یا اشتغال می باشد را توضیح داد.

در ادامه کارشناسان ستادی اداره کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی و اداره کل تعهدات قانونی صندوق به ارائه موضوعات و مطالب مرتبط با این دو حوزه پرداختند . و در پایان به سوالات کارگزاران پاسخ لازم ارائه شد .

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 763
  • 4,128,027
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©