اسدی در برنامه زنده شب های اترک

اسدی در برنامه زنده شب های اترک

علیرضا اسدی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایراستان خراسان شمالی در برنامه زنده شبهای اترک (شبکه استانی) حضوریافت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر علیرضا اسدی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایراستان خراسان شمالی در برنامه زنده شبهای اترک (شبکه استانی) مورخ بیستم آبان ماه به تشریح اصل 29 قانون اساسی و همچنین ضرورت پوشش بیمه های  اجتماعی برای آحاد مردم به خصوص کشاورزان ، روستائیان و عشایر پرداخت.

در این برنامه اسدی ضمن اشاره به تکلیف دولت در خصوص بیمه اجتماعی آحاد مردم  طبق اصل 29 قانون اساسی به بیان ضرورت عملی شدن این تکلیف پرداخته و علت اصلی تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را اجراء این اصل از قانون اساسی دانست .

سپس اسدی به تلاش های صورت گرفته دولت تدبیر و امید در خصوص بزرگتر نمودن چتر بیمه ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر و وسیع تر شدن جامعه هدف این صندوق اشاره نموده و از همه روستائیان ، عشایر و کشاورزانی که بنا به هردلیلی تا به امروز موفق به عضویت در این صندوق نشده اند خواست تا هرچه زودتر با مراجعه به دفاتر کارگزاری سطح استان و بیمه نمودن خود از این فرصت استثنائی فراهم شده توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهره لازم را برده و آرامش خاطر را برای خود و خانواده خود به ارمغان آورند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,475
  • 3,901,156
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©