تاکید استاندار آذربایجان غربی بر توسعه بیمه اجتماعی عشایر

تاکید استاندار آذربایجان غربی بر توسعه بیمه اجتماعی عشایر

جلسه شورای عالی عشایر استان آذربایجان غربی با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی عضو شورا و مدیر استان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان آذربایجان غربی برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر،جلسه شورای عالی عشایر استان آذربایجان غربی در روز سه شنبه نوزدهم آبان ماه هزار و سیصد و نود و چهار  با حضور قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مدیران دستگاههای

اجرایی  عضو شورا و مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در استان در محل استانداری آذربایجان غربی  برگزار گردید.

یونس معزز مدیر صندوق در استان آذربایجان غربی با اشاره به  موضوع بیمه اجتماعی و مبانی قانونی آن از جمله اصل 29 قانون اساسی  و برنامه های پنج ساله چهارم و پنجم توسعه استان،  گزارشی از وضعیت بیمه اجتماعی عشایر استان ارائه دادند.

معزز ضمن تاکید بر اهمیت آموزش و ترویج در توسعه صندوق در بین جامعه عشایر، خواستار همکاری بیشتر دستگاههای اجرایی و منوط شدن تسهیلات ارائه شده به عشایر به پوشش بیمه اجتماعی گردید.

زینال زاده مدیرکل عشایر استان نیز از آمادگی این اداره کل برای برگزاری کلاسهای ترویجی با موضوع بیمه اجتماعی خبر داد.

در پایان این جلسه قربانعلی سعادت  استاندار آذربایجان غربی ضمن ارائه توصیه های لازم برای خدمات مختلف برای جامعه عشایری  با تاکید بر اهمیت بیمه اجتماعی عشایر خواستار ارائه طرح هایی برای تسریع در پوشش حداکثری صندوق در استان گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 240
  • 4,125,630
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©