مهمترین سرمایه اجتماعی اعتماد مردم به شوراهای اسلامی و دهیاران

مهمترین سرمایه اجتماعی اعتماد مردم به شوراهای اسلامی و دهیاران

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان در هفتمین همایش ماهانه دهیاران وشوراهای اسلامی بخش مرکزی کردکوی : اعتماد مردم به شوراهای اسلامی و دهیاران مهمترین سرمایه های اجتماعی در روستاها است .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر، در هفتمین همایش ماهانه دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی بخش مرکزی کردکوی دانیال پولادوند سرپرست بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر گلستان با اشاره به اهمیت نقش اجتماعی دهیاران و شوراها در فراهم نمودن زندگی مطلوب و ایجاد امید برای روستاییان گفت : اجرای طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در گرو فرهنگ سازی، اطلاع رسانی و جلب اعتماد عمومی به هنگام از سوی شوراهای اسلامی و دهیاران است .

پولادوند  اعتماد مردم به شوراهای اسلامی، دهیاران و روحانیون را از مهمترین سرمایه های اجتماعی در روستاها برشمرد و با ارائه احکام مستمری ازکارافتادگی و بازماندگان افزود : صندوق نیز با انجام تعهدات خود در زمینه برقراری مستمری پیری، ازکارافتادگی کلی و مستمری بازماندگان در جلب اعتماد عمومی و جذب حداکثری مشمولین صندوق اقدام می نماید .

وی با اعلام اینکه صندوق در شهرستان کردکوی 8 کارگزاری فعال دارد  گفت: از مجموع 2829 خانوار بیمه شده در شهرستان کردکوی 64 نفر در حال حاضر از مستمری ازکارافتادگی کلی و مستمری بازماندگان صندوق بهره مند شده اند .

سرپرست صندوق استان در ادامه خواستار همراهی و حمایت بیشتر اعضای محترم شورای اسلامی روستا و دهیاران روستا های بخش مرکزی کردکوی شد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©