گفتگوی ویژه خبری اویلی با شبکه طبرستان

گفتگوی ویژه خبری اویلی با شبکه طبرستان

علی قمی اویلی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان مازندران بیستم آبان ماه ساعت 22 در برنامه زنده تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز مازندران شبکه طبرستان حضور یافت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر علی قمی اویلی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان مازندران بیستم آبان ماه ساعت 22 در برنامه زنده تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز مازندران شبکه طبرستان گفت: با احتساب شهرهای زیر بیست هزار نفر و کارکنان فصلی، جامعه هدف استان مازندران 461 هزار نفر می باشد که تنها 13% از جامعه هدف تحت پوشش این بیمه قرار دارند.

مدیراستان در ادامه توضیحات کاملی را در خصوص قوانین، مقررات و مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیان کرد.

وی در ادامه افزود : از سوی علی ربیعی  مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر، تاکیدات موکدی مبنی بر افزایش ضریب نفوذ بیمه و گسترش چتر حمایتی بیمه ای و استقرار نظام تامین صورت گرفته است.

 اویلی  ضمن تقدیر و تشکر از ربیع فلاح جلودار استاندار استان مازندران و رئیس ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر و همچنین معاونین و میران کل ستادی استانداری و دیگر اعضای ستاد راهبردی گفت: استراتژی و برنامه راهبردی استاندار و برنامه تکلیفی که به فرمانداران و بخشداران تعریف نموده است ما میتوانیم در پایان سال 94   100% افزایش بیمه شدگان را در استان مازندران شاهد باشیم.

وی ضمن دعوت به همکاری از همه متولیان فرهنگی(ارشاد اسلامی- سازمان تبلیغات- حوزه هنری- معاونت فرهنگی شهرداری- مطبوعات و جراید) بویژه صدا و سیما و تشکر از آنان افزود : با برنامه ریزی های انجام شده در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت با تدبیر و وفاق در جهت خدمت ، نور امید بر دل مردم بتابد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©