حضور رستمی در نشست مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

حضور رستمی در نشست مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در نشست مشترک مدیران ارشد اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سفیران و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، حضور یافت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر ،علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست مشترک مدیران ارشد اقتصادی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با سفیران و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشوربا بیان اینکه برخی ایرانیان مقیم خارج برای انتقال سرمایه های خود به داخل کشور اعلام امادگی کرده اند گفت: دولت نیز در نظر دارد شرایطی ایجاد کند تا انتقال سرمایه های این گروه از هموطنانمان به داخل کشور تضمین شود.

وی با اشاره به اینکه  یکی از مهمترین راه های رسیدن به رشد 8 درصدی اقتصاد کشور ایجاد فرصت برای سرمایه گذاری های خارجی است  افزود: برهمین اساس دولت باید زیرساخت های لازم را در این خصوص فراهم کند.

وی تاکید کرد: البته این برنامه درصورتی باید دنبال شود که دانش ایرانی به این کشورها منتقل شود.

دکتر ربیعی از آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای همکاری با شرکت های سرمایه گذار که مقدمات ان را سفیران خارج از کشور فراهم می کنند خبر داد و افزود : هم اکنون برخی از شرکت های خارجی تولید کننده دارو برای مشارکت در این حوزه و انتقال دانش داروی ایران به کشور خود اعلام همکاری کرده اند.

آشنایی سفیران و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با ظرفیتهای اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مهمترین اهداف برگزاری این نشست اعلام شد.

در این نشست مشترک تعدادی از سفیران جمهوری اسلامی ایران در کشورهای هندوستان ، اردن ، افریقای جنوبی ، چک و ترکیه به طرح مسائل خود در حوزه های اقتصادی پرداختند.

در این نشست همچنین مدیران عامل صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی ظرفیت های موجود شرکت های اقتصادی تحت پوشش خود را تشریح کردند.

مدیرعامل شرکت سرمایه گزاری سازمان تامین اجتماعی (شستا ) نیز تامین نقدینگی را از جمله موارد عمده برای  سرمایه گذاری ها دانست و از امکان سرمایه گذاری در حوزه های انرژی و معدنی خبر داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 240
  • 4,125,630
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©