معرفی اعضای جدید هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

معرفی اعضای جدید هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر

با حکم دکتر علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، اعضای جدید هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر معرفی شدند، طی احکام صادره آرین قلی پور، سید احمد مقیمی و عباس اورنگ به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره صندوق جایگزین رضا کاظمی تکلیمی، محمدحسین عمادی و صمدالله فیروزی شدند.


با حکم دکتر علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، اعضای جدید هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر معرفی شدند، طی احکام صادره آرین قلی پور، سید احمد مقیمی و عباس اورنگ به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره صندوق جایگزین رضا کاظمی تکلیمی، محمدحسین عمادی و صمدالله فیروزی شدند.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر با استناد به بندهای "ج" قانون اصلاح ماده "13" قانون مدیریت خدمات کشوری و "ب" ماده "17" قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی و بنا به پیشنهاد هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های تابعه  آرین قلی پور، سید احمد مقیمی و عباس اورنگ به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره صندوق معرفی گردیدند.

در متن این حکم وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خطاب به اعضای جدید هیأت مدیره آمده است:

قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران برحقوق مردم و به تبع آن بر تامین اجتماعی تکیه دارد. از آنجایی که قشر شریف روستائیان و عشایر سرمایه های کشور و از عوامل مهم اشتغال، تولید و استقلال اقتصادی نظام جمهوری اسلامی ایران به حساب می آیند،تکریم و ارتقای منزلت ایشان تکلیفی سنگین بر دوش همه دستگاه ها و نهادها بالاخص صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر است. توجه ویژه به سیاست ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و تحقق برنامه های ارائه شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی در حوزه رفاه اجتماعی علی الخصوص حمایت ویژه از اقشار کم درآمد و حمایت از تولید و عملیاتی ساختن آن ها از اولویت های وظایف جنابعالی است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©