10درصد کشاورزان و روستائیان اسلامشهر تحت پوشش صندوق بیمه

10درصد کشاورزان و روستائیان اسلامشهر تحت پوشش صندوق بیمه

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: در شهرستان اسلامشهر 14 هزار خانوار حائز شرایط سکونت دارند که تابحال ده درصد این جمعیت شامل هزار و 450 بیمه شده تحت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار گیرند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مهدی ابارشی  در جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر خدمات بیمه اجتماعی را شامل تمامی افراد از بدو تولد تا بعداز فوت خواند و افزود: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان تهران 25 هزار خانوار را تحت پوشش خود قرار داده است و این در حالی است که 250هزار خانوار مشمول این خدمت هستند. 
 

وی بزرگترین معضل برای تحت پوشش قرار دادن روستاییان را بحث فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به این قشر خواند و گفت: بحث فرهنگ سازی و در اولویت قرار دادن بیمه اجتماعی برای کشاورزان و روستاییان و آشنایی با مزیت های این صندوق از مهمترین اهداف است .
 

ابارشی ادامه داد: اساس تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر حمایت از اقشار ضعیف جامعه  و تحت پوشش قرار دادن این قشر زحمتکش است.
 

وی بزرگترین کار را خدمت رسانی به قشرهای آسیب پذیر جامعه خواند و گفت: باید توجه خاص و جدی به این قشر صورت پذیرد و با همکاری و مساعدت هر چه بیشتر تمامی مدیران استان تهران و شهرستانها  با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این امر خطیر خدمت رسانی به جامعه روستایی انجام شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,699
  • 4,142,172
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©