استاندار همدان: امید و آرامش در زندگی خانوار روستایی با بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر

استاندار همدان: امید و آرامش در زندگی خانوار روستایی با بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر

جلسه ای در خصوص توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان با حضور مهدی سماواتی مدیر صندوق در استان و محمدناصر نیکبخت استاندار این استان تشکیل شد.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر درابتدای این جلسه سماواتی به تشریح وضعیت افراد تحت پوشش صندوق در استان همدان پرداخت و افزود: درحال حاضر تعدادبیمه شدگان کشاورز، روستائی وعشایر استان 67500خانوار بوده  که تعداد بیش از 1000 خانوار از مستمری ماهانه صندوق بهره مند هستند.

سماواتی گفت: ستادهای توسعه بیمه به صورت منظم در حال برگزاری بوده و به دنبال پوشش همگانی بیمه در سطح روستاها می باشیم. همچنین طبق گزارش آماری صندوق کشور در هفت ماه اخیر با جذب بیش از 4500 نفر در سال جاری رتبه دوم کشور را  داشته و به دنبال کاهش مشکلات اجتماعی روستاییان و عشایر  در زمان نیاز می باشیم.                           

 استاندار در این جلسه خواستار استفاده از همه ظرفیت ها بویژه فرمانداران ، بخشداران و ادارات فعال در حوزه روستا گردید تا بدین صورت در آینده افرادی که توان مالی مناسب ندارند با حمایت صندوق از بنیه اقتصادی خوبی بهره مند گردند.

نیکبخت ابراز امیدواری کرد با توجه به فعالیت صندوق شاهد امید و آرامش در زندگی خانوار روستایی و عشایر استان باشیم و این از اهداف مهم دولت تدبیر و امید می باشد.

در انتها نیکبخت استاندار همدان طی نامه ای به تمامی دستگاه های خواستار حمایت و پشتیبانی ویژه از صندوق گردید.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©