بیمه روستایی و عشایری خدمتی بزرگ برای رفع نیازهای مردم است

بیمه روستایی و عشایری خدمتی بزرگ برای رفع نیازهای مردم است

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایجاد صندوق بیمه روستایی و عشایری خدمتی بزرگ و مبارک برای رفع نیازهای مردم است.


 آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی شامگاه پنجشنبه در دیدار مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کشور افزود: این بیمه به خصوص در استان کهگیلویه و بویراحمد که دچار یک فقر تاریخی است، ثمره بیشتری دارد.

وی بر اطلاع رسانی هرچه بیشتر در جوامع روستایی و عشایری برای معرفی این بیمه تاکید کرد و اظهار داشت: مهمترین عنصر برای موفقیت در این عرصه اطلاع رسانی به جامعه هدف است.

آیت الله ملک حسینی تصریح کرد: اطلاع رسانی موجب ایجاد انگیزه بین عشایر و روستاییان و جذب بیشتر افراد می شود.

وی بیان کرد: از فرصت های مناسب برای اطلاع رسانی در این زمینه کمتر استفاده شده است.

نماینده ولی فقیه دراستان یکی از این فرصت ها را مبلغین دانست و بر آمادگی طلاب برای اطلاع رسانی به روستاییان و عشایر تاکید کرد.

آیت الله ملک حسینی معلمین عشایری و روستایی و دانش آموزانی که والدین آنها بی سواد هستند را از دیگر افرادموثر برای اطلاع رسانی در این زمینه دانست.

وی بر رصد و مراقبت برای جلوگیری از تخلف در این بیمه تاکید کرد و گفت: گاهی یک تخلف زحمات یکساله را بر باد می دهد و موجب سلب اعتماد مردم می شود.

آیت الله ملک حسینی سخت گیری در ادای بیمه را از دیگیر دلایل کاهش انگیزه دانست و گفت: برای مردم قابل قبول نیست که دریافت سهل و پرداخت سخت صورت گیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 745
  • 4,138,218
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©