توسعه خدمات بیمه ای رویکرد مهم صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر است.

توسعه خدمات بیمه ای رویکرد مهم صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر است.

رستمی گفت : به ازای هر یک ریال پرداخت حق بیمه از طرف بیمه شده دو ریال نیز سهم دولت است که به این صندوق پرداخت می شود.


محمدرضا رستمی در سمینار کارآفرینی و فضای کسب و کار در شهرستان دشتستان استان بوشهر افزود: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایری، کشاورزان و روستاییانی که کارفرما ندارند را تحت پوشش بیمه ای قرار می دهد.
وی اضافه کرد: اگر بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایری15 سال حق بیمه پرداخت کنند می توانند از حقوق و مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایری استفاده کنند.
رستمی یادآور شد: به ازای هر یک ریال پرداخت حق بیمه از طرف بیمه شده دو ریال نیز سهم دولت است که به این صندوق پرداخت می شود.
وی ادامه داد: هم اکنون یک میلیون و 350هزار نفر از روستائیان و عشایر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، عشایر و روستائیان هستند و این میزان باید افزایش یابد.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اضافه کرد: حق بیمه ای که از هر نفر دریافت می شود سه میلیون و 600 هزار ریال در سال است.
رستمی افزود: در استان بوشهر 85 هزار خانوار روستایی، عشایری و کشاورز وجود دارد که از این تعداد 11 هزار خانوارزیرپوشش بیمه اجتماعی قرار دارند. 
 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©