رستمی : برنامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر رشد 20 درصدی بیمه شدگان است

رستمی : برنامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر رشد 20 درصدی بیمه شدگان است

محمدرضا رستمی، در نشست شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر اظهار داشت: وظیفه این صندوق تحت پوشش قرار دادن بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است که تاکنون به موفقیت های مهمی دست یافته ایم.


محمدرضا رستمی، در نشست شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر با بیان اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سال 1384 تاسیس شده اظهار داشت: وظیفه این صندوق تحت پوشش قرار دادن بیمه ای اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است که تاکنون به موفقیت های مهمی دست یافته ایم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و 350 هزار نفر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار گرفته اند تصریح کرد: شش میلیون مشمول این صندوق در کشور شناسایی شده که یک میلیون و 350 هزار نفر از افراد جامعه هدف، تاکنون  زیر پوشش خدمات صندوق بیمه اجتماعی قرار گرفته اند.

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی بااشاره به اینکه امسال 20 درصد بیمه شدگان افزایش می یابد گفت: تا  پایان سال 20 درصد افراد بیمه شده اجتماعی افزایش می یابد .

رستمی با بیان اینکه بیمه اجتماعی نقش مهمی در امور و آینده کشاورزان، روستائیان و عشایر دارد افزود:  سرمایه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر 6 هزار میلیارد تومان است که این صندوق در زمینه صنایع فولاد، پتروشیمی و دیگر صنایع سودآور فعالیت می کند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©