تشکیل جلسه ستاد راهبردی شهرستان بوانات

تشکیل جلسه ستاد راهبردی شهرستان بوانات

جلسه ستاد راهبردی شهرستان بوانات روز یکشنبه هشتم آبانماه با حضور کمالی مدیر استان فارس و اسداللهی فرماندار بوانات و دیگر اعضاء ستاد در سالن جلسات فرمانداری بوانات تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر فارس جلسه ای با حضور کمالی مدیر استان فارس و اسداللهی فرماندار خرامه و دیگر اعضای ستاد راهبردی شهرستان  در روز یکشنبه هشتم آبانماه در محل سالن جلسات فرمانداری بوانات برگزار گردید.

اسداللهی ضمن تسلیت بمناسبت اربعین حسینی وخوش آمدگویی به اعضاء ستاد راهبردی اشاره ای به جمعیت 62هزار نفری بوانات داشت که نود درصد از جمعیت مذکور در بخش کشاورزی و دامداری فعالیت دارند و 12هزار نفر از جمعیت شهرستان را عشایر تشکیل داده اند و با توجه به وضعیت جغرافیایی شهرستان حدود 8ماه از سال را بعنوان منطقه ییلاقی پذیرای عشایر کوچ رو میباشیم و نهایتا آمادگی دستگاه های مربوطه را به جهت پوشش صدرصدی جامعه هدف اعلان کرد .

سپس کمالی ضمن تشکر از اعضاء ستاد راهبردی  و قدردانی از اسداللهی فرماندار بوانات بدلیل تشکیل جلسه و جدیت و تلاش خود در جهت اهداف صندوق و اشاره به جمعیت مشمول شهرستان و جذب هفتادو سه درصد بیمه شدگان در بوانات. نیروی انسانی در هر جامعه عامل اصلی تولید ، رشد و توسعه آن جامعه دانست و اینکه نیروی انسانی زمانی میتواند در مشارکت جامعه نقش داشته باشد که پشتوانه ی بیمه ای داشته باشد.

 وی در ادامه بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات ارزنده ای به طبقات مختلف جامعه شده است که یکی از بهترین خدمات ،خدمت بیمه ای بوده است و در همین راستا به جهت جلوگیری از مهاجرت روستائی به شهر و مشکلات بوجود آمده بر اثر مهاجرت ها دولت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر در سال 1384 تأسیس و راه اندازی کرد تا جامعه ی هدف را تحت پوشش بیمه ای قرار دهد و  پس از تشریح مزایای صندوق و سطوح درآمدی و پاسخ به سوالات شرکت کنندگان با حضور فرماندار و امام جمعه ی بوانات چهار حکم مستمری تقدیم خانواده ی بیمه شدگان گردید.

در نهایت مقرر گردید:

1)بخشداران جلسه ای مشابه با حضورکارگزاران، دهیاران ، شوراها و ائمه جماعات حوزه تحت مدیریت خود برگزار و گزارش عملکرد را ارائه نمایند.

2)ائمه معظم جماعات بعد از اقامه نماز و در مراسمات مذهبی و ملی ،مزایای طرح ملی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر را به سمع نمازگزاران محترم برسانند.

3)معرفی زنان سرپرست خانوارتحت پوشش بهزیستی به کارگزاران جهت عضویت در صندوق و پوشش بیمه ای.

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,222
  • 4,191,103
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©