فرماندار نیمروز خواستار افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در جامعه هدف استان شد

فرماندار نیمروز خواستار افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در جامعه هدف استان شد

جلسه توسعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با حضورمدیر صندوق استان وفرماندار، بخشداران و دهیاران شهرستان نیمروز در محل فرمانداری برگزارشد.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر امان اله شاقوزائی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان, روستائیان و عشایر استان در جلسه توسعه بیمه های اجتماعی که با حضور دهمرده فرماندار شهرستان نیمروز و مدیرکل امور روستاها و شوراهای استانداری تشکیل شد، تاکید نمود به منظور توسعه روستا , تثبیت اشتغال روستایی و افزایش ضریب ماندگاری روستائیان و عشایر در شغل اصلی خود می بایست مدیران محلی روستا علاوه بر رشد و توسعه فیزیکی روستا ، به مقوله رشد و بالندگی فرهنگی این عزیزان تلاش نموده  و با روشهای مناسب نسبت به ارتقاء فرهنگ بیمه بعنوان یکی از شاخص های توسعه همت گمارند.

همچنین وی  به موضوع اهمیت نقش نیروی انسانی کارآمد , توانمند و امیدوار به آینده در رشد و توسعه روستا و بخش کشاورزی اشاره و خاطر نشان کرد: دستیابی به این  شرایط را می توان با بیمه نمودن افراد در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان, روستائیان و عشایر تضمین نمود که براساس اصل 29 قانون اساسی حقی است همگانی که باید  آنرا از دولتمردان و مسئولین مطالبه نمایند . در ادامه جهت اطلاع حاضرین در جلسه توضیحاتی در خصوص شرایط و مزایای صندوق و افراد مشمول ارایه و نسبت به اطلاع رسانی دقیق تاکید نمود .

   دهمرده فرماندار نیمروز با استقبال از خدمات  و مزایای  صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان, روستائیان و عشایر خواستار توجه ، جدیت و تلاش بیشتر بخشداران و دهیاران در افزایش ضریب نفوذ این بیمه در بین جامعه هدف شد.

فرماندار استان در پایان از تمامی بخشداران خواست این  جلسات را در دستورکار خود قرار دهند . 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,510
  • 4,141,983
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©