سقف سنی در بیمه روستائیان لحاظ می شود

سقف سنی در بیمه روستائیان لحاظ می شود

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر در همایش ساری با بیان اینکه سال گذشته سقف سنی بیمه برداشته شد، گفت: ممکن است این برداشتن سقف سنی ادامه نداشته باشد، چون در حال اصلاح آیین نامه هستیم و سقف سنی دوباره لحاظ می شود.


محمدرضا رستمی در همایش صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر مازندران که در سالن اجتماعات تأمین اجتماعی استان برگزار شد، اظهار کرد: مازندران 460 هزار خانوار روستایی دارد و این جمعیت با روستائیان حدود شش استان برابری می کند و به همین دلیل یکی از مهم ترین نقاط کشور است.

وی با بیان اینکه از مجموع حق بیمه 15 درصدی فقط پنج درصد را بیمه شده پرداخت کرده و 10 درصد را دولت ردیف بودجه دارد، افزود: این بودجه محدود است و هر استانی که فعالیت بیشتری در بیمه روستائیان داشته باشد، بودجه بیشتری دریافت می کند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: مجوز کارگزاری را به بخش خصوصی واگذار می کنیم تا صندوق پویاتر شود.

این مسئول با بیان اینکه سال گذشته سقف سنی بیمه برداشته شد، تصریح کرد: ممکن است این برداشتن سقف سنی ادامه نداشته باشد، چون در حال اصلاح آیین نامه هستیم و سقف سنی دوباره لحاظ می شود.

آیت الله علی معلمی عضو مجلس خبرگان رهبری در این مراسم گفت: بیمه امری عقلایی، آینده نگری و کاری ارزشمند است و کشاورزان هم قشر زحمت کشی هستند که باید از پوشش بیمه ای برخوردار باشند.

به گزارش فارس در این مراسم تفاهم نامه همکاری بین استانداری مازندران و صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر به امضای ربیع فلاح استاندار مازندران و محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر رسید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,295
  • 3,874,596
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©