برخورداری 62 هزار خانواده روستایی و کشاورز مازندرانی از پوشش بیمه اجتماعی تا پایان امسال

برخورداری 62 هزار خانواده روستایی و کشاورز مازندرانی از پوشش بیمه اجتماعی تا پایان امسال

ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در همایش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر یاد آور شد: 461 هزار خانوار ساکن در استان می توانند از مزایای بیمه اجتماعی روستائی و عشایری بهره مند شوند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در همایش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر مازندران با اشاره به این که بیمه اجتماعی مقوله بسیار مهمی می باشد که نیاز جامعه تولید کننده استان است، گفت: با توجه به تعریف صورت گرفته ، 461 هزار خانوار ساکن در استان می توانند از مزایای بیمه اجتماعی روستائی و عشایری بهره مند شوند.

وی بر ضرورت تلاش برای زیر پوشش بردن روستائیان و ساکنان شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت و کشاورزان تاکید کرد و یاد آور شد:  با توجه به این که زیر ساخت های لازم برای زیر پوشش بردن جمعیت جامعه هدف در استان فراهم است ، باید اقدامات لازم برای جبران غفلت های صورت گرفته در این حوزه صورت گیرد.

رئیس ستاد راهبردی صندوق بیمه روستائیان، عشایر و کشاورزان مازندران با بیان این که بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته می بایست 62 هزار خانوار دیگر روستائی و کشاورز مازندران تحت پوشش صندوق بیمه روستائیان و کشاورزان تا پایان سال 94 قرار گیرند، افزود: برای آگاهی بخشی به روستائیان و آشنا کردن آنان با مزیت های این نوع بیمه نیازمند بسیج همگانی هستیم.

استاندار مازندران با اشاره به این که در نظام جمهوری اسلامی بسترهای تحقق تامین اجتماعی فراهم است و می بایست از این فرصت استفاده لازم را برد ، بیان داشت: باید طوری برنامه ریزی شود تا مازندران در زمینه بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان نیز چون برخی دیگر از شاخص ها به رتبه نخست دست یابد.

 وی با بیان این که اگر درست مساله را برای مردم تشریح نماییم و ارزش کار را برای آنان توضیح دهیم، قطعا در این راستا به نتیجه خواهیم رسید، عنوان کرد: راهکارها و راهبردهای تحقق کامل این برنامه و تمهید ساز و کارهای اجرای آن شناسایی و ارایه شود.

در پایان این همایش از سوی دکتر محمد رضا رستمی، مدیر عامل سازمان بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور با اهدا لوح تقدیر از تلاش های دکتر فلاح استاندار و رئیس ستاد راهبردی صندوق بیمه روستائیان، عشایر و کشاورزان مازندران در این راستا تقدیر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,852
  • 3,867,565
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©