معارفه مهرداد خلیلی مدیرکل امورفرهنگی، روابط عمومی و اموربین الملل

معارفه مهرداد خلیلی مدیرکل امورفرهنگی، روابط عمومی و اموربین الملل

مراسم معارفه مهرداد خلیلی مدیرکل امورفرهنگی، روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران و معاونین ستادی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر صبح روز سه شنبه بیست و چهارم آذرماه  مراسم معارفه مدیرکل  امورفرهنگی، روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با حضورمحمد رضا رستمی  مدیرعامل و جمعی از مدیران و معاونین ستادی در محل برگزاری جلسات صندوق برگزار شد. 

در این مراسم رستمی  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران قبلی روابط عمومی و آرزوی موفقیت برای  خلیلی مدیرکل جدید در  خدمت رسانی به اقشار محروم و زحمتکش جامعه خواستار تلاش و همکاری سایر مدیران ستادی و استانی  در جهت برداشتن گامی موثر در راستای اطلاع رسانی به جامعه هدف شدند .

 

شرح حکم صادره به شرح ذیل می باشد:

 

برادر گرامی جناب آقای  مهرداد خلیلی

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در حوزه ارتباطات و روابط عمومی به عنوان  «مدیرکل امور فرهنگی، روابط عمومی و امور بین الملل » منصوب می­شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر«عج» ضمن برنامه­ریزی مناسب و تعامل و همکاری با مدیران و کارکنان محترم صندوق و جلب مشارکت آنان، اقدامات لازم را سرلوحه کاری خویش قرار دهید. بدیهی است همکاری و همدلی تمامی مدیران و کارکنان صندوق، در تحقق اهداف و برنامه ها راه­گشا خواهد بود.

محمد رضا رستمی

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,557
  • 3,874,858
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©