نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بیمه اجتماعی روستاییان یکی از طرح های خوب اجرا شده کشور

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بیمه اجتماعی روستاییان یکی از طرح های خوب اجرا شده کشور

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان از طرح بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستاییان و عشایر به عنوان یکی از طرحهای خوب اجرا شده در کشور نام برد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد بر حضور پررنگ مسئولین در شهرستانها و در مناطق روستایی و عشایری تاکید بسیار داشت و افزود حضور مسئولین مربوطه نقش بسزایی در اعتماد سازی در جامعه هدف دارد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان از طرح بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به عنوان یکی از طرحهای خوب اجرا شده در کشور نام برد و افزود: این طرح در تامین معیشت و آینده اقشار مشمول آن که از اقشار آسیب پذیر و کم درآمد هستند بسیار تاثرگذار است.

 عماد استکی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اصفهان نیز در این دیدار ضمن ارائه توضیحات در خصوص نحوه تشکیل صندوق ، مشمولین ، مزایا و نحوه عضویت در صندوق و … اذعان داشت تا بحال بالغ بر 1550  خانوار در استان اصفهان  مشمول دریافت مستمری بازماندگان و مستمری ازکارافتادگی کلی شده اند.

استکی به نقش موثر نمایندگان ولی فقیه و امامان جمعه شهرستانها و همچنین مبلغین فرهنگی حاضر در روستاها در ترویج طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و اعتمادسازی در جامعه هدف اشاره کرد و خواستار حضور پررنگتر آنها به این مقوله شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,740
  • 3,888,215
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©