دستور فرماندار برای اجرای طرح خانه به خانه بیمه اجتماعی

دستور فرماندار برای اجرای طرح خانه به خانه بیمه اجتماعی

فرماندار محمود آباد از همه دهیاران خواست تا طرح خانه به خانه را شروع کنند تا بتوانند جذب حداکثری در شهرستان داشته باشند.


همایش دهیاران شهرستان محمود آباد روز گذشته  به ریاست فرماندار محمودآباد تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر این همایش با حضوریحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمود آباد و علی قمی اویلی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان و سایر اعضا در محل فرمانداری تشکیل شد.

 یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد در این جلسه گفت: زندگی عزت مندانه کشاورزان و اقشار ضعیف جامعه در گرو بیمه کشاورزان و روستائیان و عشایر است و باید مردم از کارکردهای اثر بخش این بیمه مطلع شوند.

وی مهمترین ماموریت این ستاد را تعمیم و گسترش سطح پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر عنوان کرد و گفت : این مهم در سایه ارتقاء سطح تعاملات سازنده کلیه نهادها و دستگاه های اجرایی و با اطلاع رسانی درست در بین اقشار مختلف جامعه صورت می پذیرد.

رئیس ستاد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر شهرستان محمودآباد ضمن تاکید بر استفاده از کلیه ظرفیت ها در توسعه فعالیت های صندوق برای خدمت رسانی به مردم گفت: تعامل با علماء، روحانیون، مقامات بومی و محلی برای معرفی صندوق و بهره گیری از قابلیت های دستگاههای اداری از جمله دهیاری ها و جهاد کشاورزی و بهداشت و درمان در تحقق ماموریت ها و اهداف و برنامه های این صندوق می تواند موثر باشد.

 یوسف پور با اشاره به سهمیه سرانه استان مازندران گفت: تا پایان سالجاری 2500 نفر مشمول بیمه اجتماعی کشاورزی و روستائیان و عشایری در شهرستان محمودآباد هستند که انتظار میرود با نهضتی همگانی و فراگیر اطلاع رسانی لازم صورت گرفته و شهروندان از طریق 10 کارگذار تعیین شده درروستاها بتوانند ضمن مراجعه نسبت به تحت پوشش قرار گرفتن این بیمه اقدام کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,321
  • 3,874,622
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©