تاکید استاندار اردبیل بر ضرورت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

تاکید استاندار اردبیل بر ضرورت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

استاندار اردبیل بر ضرورت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در استان اردبیل تاکید کرد.


مجید خدابخش در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل با بیان اینکه دولت به دنبال تحت پوشش قرار دادن همه آحاد جامعه در صندوق‌های بیمه است، گفت: در موضوع بیمه اجتماعی روستایی دولت با پرداخت سهم ۸۵ درصدی و سرمایه‌گذاری 3500 میلیارد ریالی به دنبال تحت پوشش قرار دادن جامعه روستایی و عشایر است.

وی به ضرورت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در فعال‌سازی کارگزاری‌ها تاکید کرد و افزود: کارگزاری‌های بیمه روستایی و عشایر در استان نیز باید ساماندهی شوند.

خدابخش با بیان اینکه خدمات سایر بیمه‌ها نیز باید به خدمات بیمه روستایی اضافه شود، تصریح کرد: اگر توجیه منطقی برای روستایی و عشایر صورت گیرد به سمت بیمه خواهند آمد.

استاندار اردبیل همچنین بر استفاده از ظرفیت صدا و سیما، علما، دهیاران در این زمینه تاکید کرد و گفت: امیدوارم با تلاش و همکاری بتوانیم این قشر را تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار دهیم. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,099
  • 4,129,363
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©