تحقق رشد 30 درصدی بیمه روستاییان کردستانی در اولویت قرارگیرد

تحقق رشد 30 درصدی بیمه روستاییان کردستانی در اولویت قرارگیرد

استاندار کردستان گفت: دستگاه های اجرایی تحقق اهداف پوشش 30 درصدی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان را اولویت برنامه ها قرار دهند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عبدالمحمد زاهدی در جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، عشایر استان کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: امیدواریم در سال آینده با تلاش دستگاه های اجرایی گام های اساسی برای توسعه بیمه روستاییان و کشاورزان در استان برداشته شود و به اهداف مورد نظر برسیم.

وی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته در کشور در آینده اختیارات بیشتری به صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار داده خواهد شد و در مجموع هر کسی که از خدمات سایر بیمه ها محروم شده اند به تدریج در قالب بیمه صندوق کشاورزان و روستاییان ساماندهی و بیمه می شوند.

زاهدی خواستار استفاده از امکانات، زیرساخت ها و ظرفیت های اداره تعاون روستایی استان برای توسعه پوشش بیمه ای در کردستان شد.

استاندار کردستان در ادامه دستور داد تا در شورای اداری استان و شهرستان ها اهمیت همکاری دستگاه های اجرایی با این صندوق تشریح و شرایط برای گسترش بیمه روستایی فراهم شود.

وی نهادینه شدن فرهنگ بیمه در جامعه را بسیار حائز اهمیت برشمرد و اذعان داشت:  در این راستا از طریق بخشداری، دهیاری و نیز امامان جماعت و معلمین استان باید روستاییان و خانواده ها با اهمیت پوشش بیمه در زندگی آشنا شده و به سمت بیمه شدن تشویق و ترغیب شوند.

استاندار کردستان گفت: بنا به دلایل مختلف برخی از مردم تمایل چندانی بر بیمه شدن ندارند که در این زمینه باید حرکت اساسی برای تغییر نگرش آنها صورت گیرد.

زاهدی گفت: بیمه در زندگی دارای اهمیت فراوانی است که متاسفانه برخی از مردم هنوز شناخت کافی از خدمات و مزایای بیمه ندارند و ضرورت پوشش بیمه را درک نکرده اند که باید این خدمات به طور کامل برای جامعه تبیین و تشریح شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 731
  • 4,127,995
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©