دستور فرماندار برای تحقق پوشش 100 درصدی بیمه اجتماعی

دستور فرماندار برای تحقق پوشش 100 درصدی بیمه اجتماعی

فرماندار شهرستان نایین استان اصفهان بر حضور جدی مسئولین شهرستان در مقوله بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر برای نیل به پوشش صددرصدی تاکید کرد.


فرماندار شهرستان نائین استان اصفهان در خلال دومین جلسه ستاد راهبردی صندوق در محل فرمانداری نایین تشکیل شد ، بر  حضور جدی مسئولین شهرستان در مقوله بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر  به منظور نیل به پوشش صددرصدی تاکید کرد.

سهراب مظفر نجفی با اشاره به شرایط خاص جغرافیایی و آب و هوایی شهرستان نایین اذعان داشت یکی از مشکلات شهرستان  مهاجرت روستاییان است که  بیمه اجتماعی روستاییان میتواند عاملی باشد بر ماندگاری مردم در روستاها که لازمه اجرای آن هماهنگی و همکاری  همه دستگاههای مرتبط است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان اصفهان در ابتدای جلسه به تشریح اهداف صندوق پرداخته و برنامه صندوق را رسیدن به جذب حداکثری و تکمیل سهمیه تکلیفی ابلاغ شده به شهرستان تا پایان سال 94 دانست.

استکی خواستار اجرای طرح ده گردشی با همکاری بخشداران و دهیاران و گارگزاریهای صندوق شدو با اشاره به نمونه های اجرا شده در سایر شهرستانها نقش آن را در جلب اعتماد مشمولین و رشد جذب بیمه شده بسیار موثر دانست..

شهرستان نایین واقع در شرق استان اصفهان مشتمل بر 2 بخش ، 5 دهستان ،3 شهر و بالغ بر 185 روستا و دارای جمعیت روستایی  3212 خانوار است.مساحت آن 22570 کیلومتر مربع و فاصله مرکز شهرستان تا مرکز استان 160 کیلومتر است. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 628
  • 3,888,883
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©