دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بیمه اجتماعی روستایی دارد

دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بیمه اجتماعی روستایی دارد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بیمه اجتماعی روستایی دارد.


مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل نیز در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر که در سالن شیخ‌صفی استانداری برگزار شد، گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به بیمه اجتماعی روستایی دارد و ماموریت صندوق تحت پوشش قرار دادن صددرصدی جامعه هدف است.

رضا عبداللهی با تاکید بر ضرورت تشکیل ستاد راهبردی بیمه اجتماعی در تمام شهرستان‌ها و بخش‌های استان گفت: مطمئناً  ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و برنامه صندوق را در فراگیر کردن بیمه اجتماعی و تحت پوشش قرار دادن جامعه هدف تسریع خواهد نمود و یک زندگی توام باامید، آرامش و نشاط را به جامعه روستایی و عشایری هدیه خواهد نمود.

وی بیان کرد: ماموریت صندوق در استان زیرپوشش بردن 129 هزار و 209 خانوار است که تاکنون 32 درصد آن به میزان 41 هزار و 820 نفر محقق شده است.

عبداللهی با بیان اینکه نقش بیمه اجتماعی روستایی در توسعه پایدار روستاها بر کسی پوشیده نیست افزود: برای تعمیم و گسترش چتر بیمه‌ای در جامع هدف، فرمانداران، بخشداران و دهیاران و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با خدمات روستایی باید بیش از پیش یاریگر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان باشند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,801
  • 4,129,065
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©