سکان معاونت بیمه ای صندوق در دستان پوستین دوز

سکان معاونت بیمه ای صندوق در دستان پوستین دوز

جلسه معارفه دکتر محمد پوستین دوز معاون بیمه ای و امور هماهنگی استانها برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه معارفه معاون بیمه ای و امورهماهنگی استانها صبح امروز با حضور محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق، جمعی از مدیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیران سازمان تامین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن جلسات صندوق برگزار شد.

دراین جلسه رستمی ضمن عرض خیرمقدم توضیح مختصری از چگونگی تشکیل صندوق و مزایای آن ارائه داد و گفت: تا الان حدود یک میلیون و 300 هزار بیمه شده داریم. ترکیب بیمه شدگان  این صندوق شامل بیمه شدگان براساس مزد، شغل و سکونت است. بیمه اجتماعی یکی از ارکان تزلزل ناپذیر توسعه است که در کشورهای توسعه یافته بخوبی به اهمیت آن واقف شده اند.

وی افزود: متاسفانه در زمینه بیمه های اجتماعی هنوز اقشاری از جامعه ایران فاقد هرگونه پوشش بیمه ای هستند. در حال حاضر بدلیل اختیاری بودن و تمرکز بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هنوز موفق به ایجاد پوشش کاملی در این زمینه نشده ایم.

مدیرعامل صندوق افزود:  تلاش صندوق بیمه روستاییان جذب نیروی جوان و تحصیلکرده در بدنه کارشناسی است با توجه به وجود مدیران و کارشناسان با تجربه و تحصیلکرده در سازمان تامین اجتماعی ما تلاش داریم مابین صندوق و این سازمان همکاری و همراهی بیشتری بوجود آوریم.

وی  از خدمات عباس اورنگ معاون قبلی  بیمه ای و امورهماهنگی استانها تشکر کرد وضمن آرزوی توفیق برای پوستین دوز در خدمت رسانی هرچه بیشتر به جامعه هدف از تمامی مدیران خواستار همکاری و مساعدت با این معاونت شد.

عباس اورنگ عضو هیات مدیره صندوق نیز در این مراسم گفت: کارکردن در حوزه رفاه و تامین  اجتماعی بخصوص بیمه اجتماعی عبادت است زیرا مسیری را پیش روی مردم قرار میدهیم تا مطالباتشان را به حق از صندوق بخواهند. هدف  صندوق پوشش جامعه هدف برای استفاده از مزایا در وقت تنگدستی است.

پوستین دوز نیز ضمن تشکر از مدیرعامل صندوق و معاونت های پیشین این بخش گفت: بنده به عنوان یک روستازاده  امیدوارم بتوانم به این عزیزان خدمت کنم و از همه مدیران  در تمامی بخش ها و ارگان ها خواستار مساعدت و همکاری هستم .

همچنین در این مراسم جمعی از مدیران سازمان تامین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای پوستین دوز آمادگی هرگونه همکاری خود را اعلام کردند .

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 872
  • 4,138,345
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©