پولادوند خواستار تشکیل ستاد راهبردی صندوق در استان گلستان شد

پولادوند خواستار تشکیل ستاد راهبردی صندوق در استان گلستان شد

دانیال پولادوند سرپرست صندوق استان در نامه ای به استاندار گلستان خواستار تشکیل ستاد راهبردی صندوق در سطح استان و حمایت و پشتیبانی ویژه از صندوق شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ،جلسه ای در خصوص توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان با حضور دانیال پولادوند سرپرست صندوق در استان و دکترحسن صادقلو استاندار گلستان تشکیل شد .

دانیال پولادوند در این جلسه به تشریح وضعیت افراد تحت پوشش صندوق در استان گلستان پرداخت و افزود: درحال حاضر تعداد بیمه شدگان کشاورز، روستائی وعشایر استان 38000 خانوار بوده که تعداد بیش از 600 خانوار از مستمری ماهانه صندوق بهره مند هستند.

پولادوند گفت: ستادهای توسعه بیمه در برخی از شهرستان ها در حال برگزاری بوده و به دنبال پوشش همگانی بیمه در سطح روستاها و کاهش مشکلات اجتماعی روستاییان و عشایر در زمان نیاز می باشیم .

استاندار در این جلسه خواستار استفاده از همه ظرفیت ها بویژه فرمانداران ، بخشداران و ادارات فعال در حوزه روستا شد تا بدین صورت در آینده افرادی که توان مالی مناسب ندارند با حمایت صندوق از بنیه اقتصادی خوبی بهره مندشوند .

صادقلو ابراز امیدواری کرد با توجه به فعالیت صندوق شاهد امید و آرامش در زندگی خانوار روستایی و عشایر استان باشیم و این از اهداف مهم دولت تدبیر و امید می باشد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 6,065
  • 3,870,778
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©