تلاش برای رشد 30 درصدی پوشش بیمه استان کردستان

تلاش برای رشد 30 درصدی پوشش بیمه استان کردستان

جبار احمد پور مدیر استان کردستان امیدواریم شاهد رشد 30 درصدی پوشش بیمه در سال جاری نسبت به سال گذشته باشیم.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جبار احمدپور مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان کردستان در کارگاه آموزشی کارگزاران استان تغییر نگرش مردم نسبت به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را ضروری دانست و بر فرهنگ سازی در راستای افزایش پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تاکید نمود.

وی  بهبود فرآیند ها و تسهیل ارایه خدمات به شکل مطلوب به جامعه هدف را مهم ارزیابی نمود و آموزش را رکن اساسی یک سازمان یادگیرنده توصیف کرد و بر ارتقا دانش و مهارت کارگزاران در جهت پیشبرد اهداف تعیین شده در استان تاکید کرد.

وی اظهار داشت خوشبختانه در سال جاری با همدلی و همکاری خوب مجموعه همکاران ستادی، دفتر استان و کارگزاران ،کردستان توانسته است موفقیتهای را کسب نماید که امیدواریم با حمایت های بیشتر کلیه حامیان از جمله استاندار استان، شاهد رشد 30 درصدی پوشش بیمه در سال جاری نسبت به سال گذشته باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 738
  • 4,138,211
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©