استاندار قزوین: بیمه روستاییان و عشایر نیازمند گام بلند است

استاندار قزوین: بیمه روستاییان و عشایر نیازمند گام بلند است

استاندار قزوین در دیدار مدیران شورای هماهنگی وازرت تعاون کار و رفاه اجتماعی پس از ارایه گزارش از سوی مدیر صندوق در استان قزوین ، یکی از اهداف خود در استان را افزایش پوشش روستاییان از مزایای صندوق اعلام کرد.


در دیدار استاندار قزوین با مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی پس از ارایه گزارش عملکرد مدیر صندوق در استان ، استاندار قزوین گفت: بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر مانند طرح تحول نظام سلامت جزو اهداف و خدمات ارایه شده از سوی دولت است و می بایست با توجه بیشتر و حمایت بهتر از این صندوق ، پوشش در این استان طی یکسال آینده از 26 هزار خانوار به عدد تقریبی 80 هزار خانوار افزایش یابد  که در آن نقطه رضایت از عملکرد خود و دولت ایجاد خواهد شد.

  دکتر همتی افزود : من خود شاهد اهدای احکام مستمری به بیمه شدگان روستایی بودم که باعث خوشحالی بنده شد که این صندوق چنین خدمتی را به جامعه تلاشگر روستایی ارایه میکنئد.

  در پایان جلسه نیز سعید رضایی مدیر استان قزوین ضمن تقدیر و تشکر از ایجاد نگاه جدید از سوی  نماینده عالی دولت در استان ، درخواست انعقاد تفاهمنامه فی مابین صندوق و استانداری قزوین را مطرح کرد که مورد موافقت شخص استاندار قرار گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,045
  • 3,886,520
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©