اهدا حکم مستمری در جشن هفته وحدت تربیت جام

اهدا حکم مستمری در جشن هفته وحدت تربیت جام

مراسم جشن هفته وحدت در تربت جام با حضورصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر برگزار و حکم مستمری تعدادی از بیمه شدگان این شهرستان به خانواده هایشان اهدا شد.


برگزاری جشن هفته وحدت با حضور کلیه دهیاران و خانواده ای مستمری بگیران شهرستان تربت جام

 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به مناسبت هفته وحدت و میلاد پر خیر و برکت پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) مراسم جشنی در شهرستان تربت جام ، نماد وحدت برادران اهل تشیع و تسنن با حضور کلیه دهیاران و خانواده ایشان مدیریت صندوق استان، فرماندار ، کارگزاران شهرستان و مسئولین اجرایی شهرستان برگزار شد.

در این مراسم  محمود کاظمی مدیر صندوق استان به تشریح اهداف و ماموریتهای صندوق پرداخت و خواستار تلاش و همت کلیه دهیاران در جهت افزایش پوشش بیمه ای شهرستان  شد.

علی رستمی فرماندار شهرستان نیز ضمن تاکید به اهمیت موضوع بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایردر جهت تامین رفاه و جلوگیری از آسیبهای اجتماعی برهمکاری کلیه دستگاه ها ، شوراهای اسلامی و دهیاران در این امرخدا پسندانه تاکید کرد.

لازم به ذکر است شهرستان تربت جام با جمعیت روستایی 137000 نفر ( 34414 خانوار ) سومین شهرستان پرجمعیت از حیث جمعیتروستائی و عشایری در بین 29 شهرستان استان خراسان رضوی می باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 465
  • 4,125,855
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©