برگزاری کارگاه آموزشی در خراسان رضوی

برگزاری کارگاه آموزشی در خراسان رضوی

کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه خراسان رضوی در روز چهارشنبه شانزدهم دی ماه در مشهد برگزار خواهد شد


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عباس باقری مدیر کل وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی صندوق بیان کرد: کارگزاران صندوق از معتمدین مردم و امانتداران صندوق می باشند . کارگزاران صندوق وظیفه و مسئولیت اطلاع رسانی دقیق و صحیح ، حرکت در راستای فرهنگ سازی و انجام امور اجرایی و بیمه گری را در مناطق روستایی و عشایری تحت پوشش خود بر عهده دارند .

وی بیان داشت یکی از راههای جذب بیمه شده در جهت افزایش ضریب پوشش و تعمیم و گسترش بیمه اجتماعی داشتن کارگزاران فعال و توانمند و آگاه به موضوعات فنی و بیمه ای و داشتن تسلط به بخشنامه ها و دستورالعملها و دستورات اداری صادره می باشد لذا بدین منظور در روز چهارشنبه شانزدهم دی ماه کارگاه آموزشی در مشهد برای کارگزاران استان خراسان رضوی برگزار می شود.

اهم مطالب آموزشی این کارگاه تشریح چشم انداز صندوق ، ماموریت و اهداف کلان ، بررسی مشمولین صندوق ، بررسی شرایط عضویت ، نامنویسی و نحوه وصول حق بیمه ، شرایط و نحوه برخورداری از تعهدات ومزایای بلند مدت صندوق ، موضوع نقل و انتقال سوابق و ………… خواهد بود .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 465
  • 4,125,855
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©