دکتر محمد رضا رستمی : صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در آستانه فصلی نو قرار دارد

دکتر محمد رضا رستمی : صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در آستانه فصلی نو قرار دارد

دومین همایش معاونین و مدیران ستادی و استانی در استان هرمزگان برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه کشاورزان روستاییان و عشایر، دومین همایش اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران ستادی و استانی در استان هرمزگان با حضور دکتر محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق، صمدالله فیروزی مشاور ارشد صندوق برگزارشد.

در این جلسه دکتر رستمی ضمن عرض تبریک میلاد باسعادت حضرت محمد(ص) و امام جعفرصادق (ع) و هفته وحدت هدف از تشکیل این همایش را همدلی، همفکری و تشریک مساعی خواند.

وی با اشاره به کارهای انجام شده در صندوق گفت: کار بازنگری در آیین نامه ها و بخش نامه ها در جلسات متعدد  کارشناسی صورت گرفته  است تا تسریع در کار بیمه شدگان انجام شود .

مدیرعامل صندوق درباره برنامه ششم توسعه گفت: موضوعات کلیدی و خاص سیاستگذاری برنامه ششم  درباره آب، محیط زیست و صندوق های بازنشستگی است. اگر قانون بیمه فراگیر صندوق بیمه اجتماعی تصویب شود این صندوق  به عنوان بیمه فراگیر ادامه فعالیت می دهد. به این ترتیب تمامی افراد جامعه فاقد پوشش اجتماعی را این صندوق تحت پوشش قرار خواهد داد.

وی با اشاره تصویب قانون اعطای کارگزاری به افراد حقیقی از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری کرد.

رستمی از دیگر برنامه های در دست اقدام صندوق را الکترونیک کردن پرونده های بیمه شدگان و آموزش پرسنل و کارگزاران برای رشد و نمو صندوق خواند.

همچنین صمدالله فیروزی مشاور ارشد صندوق بیمه اجتماعی مهمترین مسئله را کار فرهنگی در شناساندن خدمات و مزایای  صندوق به روستاییان دانست .

وی با بیان اینکه  صندوق بیمه اجتماعی روستاییان جوانترین صندوق بیمه ای کشور است گفت: شرایط و مزایای  خوب  این صندوق بار امانتی است  که بر روی دوش همکاران این صندوق قرار گرفته است تا جامعه هدف آن را باور کنند.

فیروزی افزود:  همانطور که امسال از طرف مقام معظم رهبری سال همدلی و همزبانی اعلام شده است امیدوارم تمام مدیران وکارکنان صندوق باهمدلی و همزبانی در شناساندن صندوق و خدمت رسانی هرچه بهتر موفق باشند.

 در ادامه این همایش در 3 کارگروه بیمه ای، مالی و پشتیبانی، مدیران و معاونان به بررسی مهمترین اقدامات و مسایل حوزه خود پرداختند و برنامه های آتی خود را شرح دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 465
  • 4,125,855
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©