تاکید بخشدار نصرت آباد همکاری باصندوق بیمه

تاکید بخشدار نصرت آباد همکاری باصندوق بیمه

نوری بخشدار نصرت آباد به دهیاران و شوراهای اسلامی روستا برای همکاری بیشتر با صندوق بیمه کشاورزان روستاییان و عشایر تأکید کرد.


        به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سیستان و بلوچستان، جلسه توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر بخش نصرت‌آباد شهرستان زاهدان با حضور شاقوزایی مدیر صندوق بیمه کشاورزان روستاییان و عشایر استان، محمود نوری بخشدار نصرت‌آباد، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی این بخش در محل سالن کنفرانس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

    در این جلسه شاقوزایی ضمن برشمردن فواید و مزیت‌های بیمه در زندگی روزمره و آینده افراد به‌ویژه روستاییان و عشایر و نقش تأثیرگذاران در رفاه و آسایش خانوارها و رشد و توسعه روستا اظهار داشت: نیروی کار روستایی و عشایر چنانچه نسبت به آینده کار و فعالیت خود امیدواری نداشته باشد در روحیه و سلامت روانی آن‌ها تأثیر منفی خواهد داشت.

   وی بابیان اینکه، این تأثیر مانعی بزرگ برای افزایش انگیزه آن‌ها در روند فعالیت‌ها و تلاش شده و باعث خواهد شد تا روحیه کار کردن خود را از دست بدهد، افزود: افراد به فعالیت‌هایی تمایل دارند بپردازند که آتیه‌ی روشنی از بابت بازنشستگی و ازکارافتادگی بعد از چندین سال فعالیت سخت کشاورزی و دامداری داشته باشد.

      مدیر صندوق بیمه کشاورزان روستاییان و عشایر استان ادامه داد: دولت تدبیر و امید تلاش می‌کند تا این نقیصه را با تعمیم و گسترش فرهنگ بیمه برای این قشر زحمتکش، مولد و شریف جبران نموده و با ارائه خدمات مطلوب بیمه همراه باکرامت و منزلت به کلیه آحاد جامعه هدف، زندگی آینده این عزیزان را تضمین کند تا علاوه بر تثبیت اشتغال، آن‌ها به رشد و توسعه جامعه روستایی و عشایری همت گماشته و همچنین از مهاجرت به شهرها که مشکلات آن‌ها را دوچندان خواهد کرد جلوگیری نماید.

   وی افزود: اگر مسئولین مردم را با خدمات و برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی آشنا نموده و به‌درستی اطلاع‌رسانی و عملیاتی نمایند دیگر لزومی ندارد تا این عزیزان کار و پیشه خود را در روستا رها کرده و در شهرها به دنبال مدینه فاضله باشند.

    شاقوزایی بابیان مواد قانونی که دولت را مکلف به اجرای بیمه مذکور می‌نماید خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های مهم و کلان دولت محترم موضوع فراگیری بیمه‌های اجتماعی به‌عنوان یکی از شاخص‌های توسعه است که با جدیت در حال پیگیری است.

وی افزود: دهیاران لازم است با تلاش بیشتر نسبت به شناساندن و ارتقاء جایگاه بیمه نزد کشاورزان و عشایر مشارکت نمایند.

نوری بخشدار نصرت‌آباد خواستار راه‌اندازی کارگزاری در مرکز بخش به‌منظور ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,193
  • 3,874,494
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©