اورنگ: برنامه های مدیریت مصارف و منابع برای صندوق تنظیم شده است

اورنگ: برنامه های مدیریت مصارف و منابع برای صندوق تنظیم شده است

اورنگ در همایش بندرعباس گفت: اصلاحات دستورالعمل ها و بخش نامه ها با رویکرد مدیریت مصارف و منابع انجام شده است .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر عباس اورنگ عضوهیات مدیره صندوق بیمه در همایش بندرعباس ضمن تشکر از مدیران ستادی و استانی برای تلاش در پیشبرد اهداف صندوق و خدمت رسانی به جامعه هدف در ابتدا به تعریف واژه صندوق پرداخت و گفت: در صندوق باید توازن منابع و مصارف رعایت شود . هیچ مصوبه ای، قانونی، دستورالعملی و آئین نامه ای نمی تواند تعهدی را ایجاد کند مگر اینکه منابع آن تامین شود و این توازن با رویکرد بیمه ای وجود دارد.

اورنگ با اشاره با اینکه هر صندوق بیمه ای  وظیفه دارد  بعد از هر سه سال یکبار عملکرد خود را بر مبنای بیمه ای ارزیابی کندگفت: با این ارزیابی فعالیت ها مشخص میشود که در مسیر انحرافی وجود داشته است یا خیر و ازسیاست های کلان حاکمیت ایجاد صندوقی برای از بین بردن دغدغه ای از قسمت عظیم جامعه بود ه است و ما باید به بهترین نحو و با استفاده از تجربیات صندوق های دیگر  این مهم را برآورده سازیم .

اورنگ افزود: بعد از یک دوره ده ساله صندوق احتیاج به اصلاحات سیستمی و پارامتریک داشت. در راستای اصلاحات سیستمی اصلاحات دستورالعمل ها و بخش نامه ها در دستور کار قرار گرفت و یک منظومه کاملا هدف دار و منسجم سیستمی  با دو رویکرد مدیریت مصارف و مدیریت منابع صورت گرفت.

عضو هیات مدیره صندوق از دیگر اصلاحات پیش روی صندوق را اصلاح سیستم بازنشستگی و حکم مستمری، اصلاح سیستم تبدیل پرداخت ها به سابقه یعنی عددها را تبدیل به سابقه کنیم و در آخر تولید شناسه های پرداختی حق بیمه که به سابقه بیمه شده ارتباط پیدا کند.

اورنگ در پایان گفت: صندوق امانتی است در دست ما و با همکاری ، همدلی و مشارکت باید این مسئولیت را به نحو احسن  انجام دهیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 702
  • 3,888,957
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©