فرماندار فریدونکنار: بیمه اجتماعی زمینه ساز توسعه روستایی

فرماندار فریدونکنار: بیمه اجتماعی زمینه ساز توسعه روستایی

درجلسه ستاد راهبردی در فریدونکنار فرماندار این استان بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را زمینه ساز توسعه روستایی دانست.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی ادیبی  فرماندار فریدونکنار در این جلسه گفت: یکی از عواملی که می تواند زمینه ساز توسعه روستایی باشد و در موازات آن  به افزایش درآمد و رفاه کشاورزان در جوامع روستایی کمک کند پرداختن به مقوله بیمه کشاورزان روستائیان و عشایر است.

ادیبی افزود: از مواردی که در سال های گذشته کمبود آن در جامعه حس می شد بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بود که خو شبختانه با اجرای این طرح و توجه و حمایت ویژه در دولت تدبیر و امید کلیه کشاورزان، روستاییان و عشایر تحت پوشش حمایتی بیمه اجتماعی قرار گرفتند.

وی اظهار کرد: برای توسعه صنعت بیمه نیاز است دستگاه های اجرایی از قبیل فرمانداری، بخشداری، دهیاری ها و شورای روستاها با اهتمام جدی با برگزاری جلسات متعدد نسبت به شناساندن و ترویج این طرح و التزام  اجرای آن در بین روستائیان تلاش و کوشش کنند.

مدیر بیمه روستائیان و عشایر مازندران نیز گفت: ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بهترین بستر و ظرفیت برای بررسی مشکلات و موانع توسعه این بیمه ها است در این جلسات راهکارهای مناسب برای توسعه و گسترش بیمه های اجتماعی باید ارائه و بستر اجرایی کردن این راهکارها فراهم شود.

قمی اظهار کرد: بررسی راهکارهای فرهنگ سازی ترغیب و تشویق جامعه هدف به سمت بیمه ها از مباحث مورد نیازی است که نیاز به مشارکت همه دستگاه ها و متولیان امر دارد.

وی افزود:بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد رفاه بیشتر برای قشر روستایی می تواند، ظرفیت بسیار مناسبی باشد که باید از آن به نحو احسن استفاده کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©