دریافت حکم مستمری امروز خانواده ها نتیجه تدبیرگذشته سرپرست خانواده

دریافت حکم مستمری امروز خانواده ها نتیجه تدبیرگذشته سرپرست خانواده

معاون بیمه ای و امور هماهنگی استان ها در سفر دو روزه خود به استان خراسان رضوی ضمن بازدید از کارگزاری ها، حکم مستمری خانواده ای را نیز اهدا کرد.


دکتر محمد پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها صندوق، مصطفی شریعتی سرپرست اداره کل امور مناطق و استانها، محمودکاظمی مدیر استان خراسان رضوی به اتفاق بخشدار مرکزی شهرستان بینالودو سایر مسئولین محلی ضمن حضور در منزل بیمه شده  متوفی در روستای نقندر حکم مستمری یکی از بیمه شدگان را به همسر مرحوم وی  اعطا کردند.

 پوستین دوز گفت: بیمه های اجتماعی  عامل مهم امنیت و آرامش  است و حکم دریافتی امروز این خانواده را نیز نتیجه تدبیر سرپرست خانواده دانست.

بخشدار بخش مرکزی ضمن تقدیر از فعالیتهای انجام شده در حوزه اجتماعی توسط صندوق از تصمیم جدی این بخش برای همگام کردن دهیاران جهت اطلاع رسانی و پوشش بیمه ای مشمولین  خبر داد.

 در ادامه سفردو روزه معاون بیمه ای و امور استانها و هیات همراه به استان خراسان رضوی دکتر پوستین دوز ضمن بازدید از کارگزاری 61143 شهرستان بینالود و 61105و 61103 شهرستان مشهد نحوه عملکرد کارگزاران را مهترین عامل در خدمت رسانی بهتر و افزایش ضریب پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دانست.

 وی  در بازدید از کارگزاری ها تاکیدکرد:  کارگزاران می بایست فعالیتهای بیمه ای را در اولویت کاری خود قرار دهند تا بتوانیم در آینده شاهد پوشش هر چه بهتر چتر بیمه ای در استان باشیم. همچنین از استقرار نظام جامع سیستم بیمه گری نیز به جای سامانه دما نیز خبر داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 751
  • 4,128,015
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©