لازمه موفقیت صندوق بازبینی مداوم عملکردهاست

لازمه موفقیت صندوق بازبینی مداوم عملکردهاست

دکتر آرین قلی پور در همایش مدیران در بندرعباس لازمه موفقیت صندوق را بازبینی مداوم عملکردها دانست.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آرین قلی پور عضو هیات مدیره صندوق در همایش مدیران  در بندرعباس به تعریف استاندارهای موجود در سازمانها برای موفقیت هرچه بهتر اشاره کرد و افزود: سازمانهایی که مقبولیت و مشروعیت بیشتری دارند موفق ترند.  این سازمانها برای مدیریت محیط به اندازه درون سازمان وقت صرف می کنند.

قلی پور گفت: در هر سازمان برای ارزیابی دو محور وجود دارد . یک محورکارایی که درون سازمان ایجاد می شود و محور دیگرمقبولیت و مشروعیت که در تعامل با محیط شکل می گیرد. سازمان هایی که توانستند عمر بیش از صد سال داشته باشند به دومی اهمیت خاصی داده اند. تعامل با محیط وتعامل با ذی نفعان بسیار مهم است.

وی ادامه داد: سازمان ها به سمت پرداخت های عملکرد محور حرکت کرده و  به این نتیجه رسیده اند که عملکرد کارکنان، عملکرد کل سازمان را رقم خواهد زد و به همین خاطر دستورالعمل تدوین شده در سازمان ما در خصوص عملکردها هرفصل یکبار و هر سال چهار بار اجرا خواهد شد.

  قلی پور خاطر نشان کرد: سازمان فاقد  ارزیابی عملکرد صحیح  محکوم به فنا است یعنی موفقیت های خودر را نمی تواند حفظ کند و همچنین فاقد شناسایی علت شکستهایش ودر نتیجه  بهبود بخشیدن به آن است.

عضو هیات مدیره صندوق از همه مدیران خواست تا با همراهی و همکاری برای بهبود تدریجی در زمینه عملکرد و خدمت رسانی بهتر به جامعه هدف تلاش کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,510
  • 3,901,191
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©