استقرار نظام بیمه ای مستلزم همدلی دستگاه های مسئول می باشد

استقرار نظام بیمه ای مستلزم همدلی دستگاه های مسئول می باشد

مدیر بیمه استان مازندران در همایش توسعه روستایی گفت: استقرار نظام بیمه ای مستلزم همدلی دستگاه های مسئول می باشد.


علی قمی در همایش دهیاران و شوراهای اسلامی شهرستان بابلسر، استقرار نظام بیمه ای و رفاه روستاییان را به عنوان مهمترین دغدغه در دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود: تبیین و توسعه فرهنگ بیمه در کشور، همدلی مسئولان امر را می طلبد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بابلسر، علی قمی در همایش توسعه بیمه روستایی، کشاورزی و عشایری با اشاره به نقش بیمه در معیشت روستاییان، گفت: تشکیل ستاد بیمه روستایی با هدف استقرار نظام بیمه در روستاها در اولویت برنامه ششم توسعه دولت قرار دارد تا با اجرای کامل آن، سیاست تعادل و توازن در دهک های بالا و پایین جامعه عملیاتی شود.

وی به دغدغه و نگاه ویژه استاندار مازندران و مجمع نمایندگان استان در موضوع بیمه روستایی اشاره کرد و افزود: مهمترین استراتژی دولت تدبیر و امید پس از مسئله هسته ای، پرداختن به موضوع سلامت و اجرای طرح هماهنگ نظام سلامت در جهت رفاه بیشتر مردم می باشد.

مدیرعامل بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر استان مازندران با بیان اینکه با بیمه یک فرد در جامعه، یک خانواده بیمه خواهد شد، خاطرنشان کرد: بیمه ارتباط مستقیمی با مسئله فرهنگ دارد و تبیین سیاسیت های بیمه ای در کشور، گسترش عدالت اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

علی قمی با اشاره به جمعیت سه میلیون و 200 هزار نفری استان مازندارن، جامعه هدف بیمه روستایی در استان را 461 هزار نفر اعلام کرد و افزود: تا کنون شصت هزار نفر در مازندارن تحت پوشش کامل این بیمه قرار گرفتند که سهم بابلسر از مجموع سه هزار و 300 نفر جامعه هدف، 1300 نفر می باشد.

وی از استقرار نظام بیمه ای و رفاه به عنوان مهمترین دغدغه دولت تدبیر و امید یاد کرد و گفت: تبیین و توسعه فرهنگ بیمه روستایی در کشور، همدلی دهیاران را می طلبد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©