رسیدگی به تامین آتیه جامعه هدف امری مهم و قابل توجه

رسیدگی به تامین آتیه جامعه هدف امری مهم و قابل توجه

فرماندار سپیدان در جلسه ستاد راهبردی این استان رسیدگی به تامین آتیه جامعه هدف را امری مهم و قابل توجه دانست.


جلسه طرح ملی ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر استان فارس در شهرستان  سپیدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر جلسه ای با حضور صالح مشتاقی فرماندار سپیدان و رسول قره بیگی کارشناس صندوق بیمه استان فارس و دیگر اعضای ستاد راهبردی شهرستان  در سالن جلسات شهید محمد علی تقوی  فرمانداری سپیدان برگزار شد.

فرماندار سپیدان ضمن خوش آمد گویی به اعضاء ستاد راهبردی با اشاره ای به هدف های چشم انداز بیست ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی و رفاه اجتماعی بیان کرد: با همت و تلاش همه مسئولان شاهد مرتفع شدن مشکلات و کمبود های جامعه روستائی و عشایری خواهیم شد.

وی در ادامه با اعلام آمار جمعیتی روستائیان که 75% جمعیت شهرستان را تشکیل می دهد،رسیدگی به  تأمین آتیه جامعه هدف در کناربحث امنیت،رفاه مادی،سلامت و بهداشت را امری مهم و قابل توجه دانست و از تمامی مسئولان حاضر در جلسه خواستار ترویج خدمات صندوق  و همت جدی دراین زمینه شد.

 در ادامه قره بیگی ضمن تشکر از فرماندار جهت تشکیل جلسه  با اشاره به تاریخچه  و شروع کار صندوق در سال 1384 ارائه خدمات تأمین اجتماعی به روستائیان و عشایر  را از اهداف صندوق بیان کردو مزایای عضویت، سطوح درآمدی، نحوه ثبت نام و شرایط بازنشستگی را تشریح کرد و در پایان  به سوالات بعضی از اعضاء پاسخ داد.

در نهایت مقررشد:

1)بخشدار بخش بیضاء جلسه ای مشابه با حضورکارگزاران، دهیاران ، شوراها و ائمه جماعات حوزه تحت مدیریت خود برگزار و گزارش عملکرد را ارائه نمایند.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,085
  • 4,129,349
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©