شوراهای اسلامی نقش تاثیرگذاری در جلب اعتماد مردم دارند

شوراهای اسلامی نقش تاثیرگذاری در جلب اعتماد مردم دارند

مدیر صندوق بیمه در استان اصفهان گفت: شوراهای اسلامی روستاها، بخش ها و شهرها نقش بسیار تاثیرگذاری در اطلاع رسانی و جلب اعتماد مردم دارند .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، همایش رؤسای شوراهای اسلامی بخش های شهرستانهای اصفهان در محل سالن اجتماعات استانداری اصفهان برگزار شد.

عماد استکی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان در این جلسه طی سخنانی به تبیین اهداف صندوق پرداخته و ضمن ارائه توضیحات در خصوص مشمولین و مزایای صندوق ، محاسبه حق بیمه و اشاره به اختیاری بودن بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نقش شوراهای اسلامی روستاها  بخش ها و شهرها را در اطلاع رسانی و جلب اعتماد مردم بسیار تاثیرگذار دانست .

استکی با اشاره به بند (س) ماده 194 قانون برنامه پنجم توسعه مبنی بر پوشش صد در صدی بیمه اجتماعی  روستائیان و عشایر و اینکه برنامه پنجم توسعه در پایان سال 94 به پایان خواهد رسید و همچنین با اشاره به تغییرات و اصلاحات پیش بینی شده برای صندوق در برنامه ششم توسعه ؛ خواستار ورود و توجه بیشتر رؤسای شوارای اسلامی بخش ها به مقوله بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به منظور جذب حداکثری مشمولین شد . 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©