بخشداران و دهیاران بازوی عملیاتی وزارت کشور

بخشداران و دهیاران بازوی عملیاتی وزارت کشور

مدیرصندوق بیمه در استان اصفهان در همایش بخشداران این استان، بخشداران و دهیاران را بازوی عملیاتی و اجرائی وزارت کشور در سطح شهرستان ها و بخش ها دانست.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، همایش بخشداران استان اصفهان باحضور عماد استکی مدیرصندوق بیمه استان اصفهان در محل سالن اجتماعات  استانداری این استان برگزار شد .

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان اصفهان که به دعوت مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در این همایش شرکت کرده بود طی سخنانی با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به موضوع بیمه سلامت و و بیمه های اجتماعی خصوصا برای اقشار آسیب پذیر و کم درآمد، تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایررا یکی از خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بعد از انقلاب دانست و با اشاره به نزدیک شدن ایام دهه مبارک فجر خواستار استفاده از این ظرفیت زمانی برای اطلاع رسانی و ترویج این طرح ملی با همکاری بخشداران شد.

استکی بخشداران و دهیاران را بازوی عملیاتی و اجرائی وزارت کشور در سطح شهرستان ها و بخش ها دانست؛ و از بخشداران خواست با توجه به تشکیل ستاد راهبردی صندوق بیمه در تمامی شهرستان ها، و وظایفی که در این راستا از طرف نهاد ریاست جمهوری برای بخشداران تعیین شده، بصورت جدی تر به این موضوع پرداخته تا شرایط برای برخورداری اقشار مشمول از این خدمت نظام فراهم شود. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 235
  • 3,888,490
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©