بیمه اجتماعی عامل حفظ و بقا جمعیت در روستاها

بیمه اجتماعی عامل حفظ و بقا جمعیت در روستاها

فرماندار گمیشان اظهار کرد : حمایت بیمه از روستائیان عامل مهمی در ماندگاری، حفظ و بقاء جمعیت در روستاها می باشد .


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این دیدار دانیال پولادوند سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان ضمن بیان اهداف و برنامه های صندوق گفت : تمام تلاش خود را جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر به کارخواهد گرفت تا در آینده نزدیک این قشر در زمان پیری علاوه بر درد و رنج جسمی، درد و رنج فقر و نداری را نداشته باشند .

پولادوند افزود: شهرستان گمیشان با 36درصد کل افراد جذب شده در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر رتبه نخست را بین شهرستان های استان دارد .

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خاطر نشان کرد : 79 درصد جامعه هدف از روستائیان شهرستان گمیشان جذب بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر شده است .

وی اظهار داشت: افراد با حداقل سن 18 سال و بدون در نظر گرفتن سقف سنی می توانند جذب صندوق بیمه اجتماعی روستائیان وعشایر شوند .

امانگلدی ضمیرفرماندار گمیشان یکی از دغدغه های اصلی مردم را بیمه اجتماعی دانست و خاطر نشان کرد : بیمه سهم بسزایی در افزایش میزان امید به آینده و پشتوانه محکمی برای مردم خواهد بود .

فرماندار گمیشان با تاکید بر ایجاد اعتماد ،آگاه سازی و اطلاع رسانی با مشارکت بخشداران، ادارات مرتبط حوزه بیمه، شوراهای اسلامی و دهیاران در خصوص خدمات بیمه روستایی را ضروری دانست .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 225
  • 3,888,480
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©