مقاومت و عقلانیت دو کلید واژه مهم برجام

مقاومت و عقلانیت دو کلید واژه مهم برجام

اتفاقی که افتاد حاصل تلاش جمعی همه ما بود. از مقاومت ملت ، رهبری هوشیارانه رهبر معظم انقلاب و تدبیر و برنامه ریزی درست دولت ...


صبر و عقلانیت ، عقلانیت و تدبیر و مقاومت و عقلانیت دو کلید واژه مهم ما بود.
ما باید از برجام الگویی منطقی برای موفقیت بسازیم. منطق برجام حاصل گفت و گوی همگان بود. منطق برجام حاصل گفت و گو با جامعه جهانی بود. منطق  برجام حاصل گفت و گوهای زیاد داخلی بود و ما این منطق را برای حل همه مسایلمان استفاده خواهیم کرد.
برجام نشان داد که همگان می توانند امتیاز بگیرند و همگان نفع ببرند . ما به دنبال یک نفع همگانی هستیم که به طور طبیعی مردم ایران نفع زیادی خواهند برد.
نقش سیاسی ایران در امروز منطقه و در آینده منطقه بی بدیل است و با اقتصاد شکوفا شده ایران این نقش در منطقه ارتقا پیدا خواهد کرد.
از خداوند متعال برای همه جامعه بشریت سعادت ، برای دنیا صلح و برای همگان موفقیت و برای مردم خوب و عزیزمان و رهبری عزیزمان آرزوی سلامتی و برای دولت دکتر روحانی آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم هرروزمان با فرجامهای نیکو آغاز شود . 

علی ربیعی 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,505
  • 3,901,186
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©