بهبود رتبه شهرستان اشنویه در میزان پوشش بیمه اجتماعی

بهبود رتبه شهرستان اشنویه در میزان پوشش بیمه اجتماعی

فرماندار شهرستان اشنویه در همایش دهیاران و اعضای شورای اسلامی، خواستار بهبود رتبه پوشش بیمه اجتماعی این شهرستان شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر همایش دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهرستان اشنویه با حضور اسعد خضری فرماندار، یونس معزز مدیر صندوق استان و بخشداران شهرستان برگزار شد.

یونس معزز مدیر استان آذربایجان غربی با اشاره به جایگاه دینی تدبیر وآینده نگری، افزود: عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با توجه به پرداخت دو برابری حق بیمه توسط دولت نمونه بارز تدبیر برای آرامش و رفاه در زمان پیری و تنگدستی است.

معزز در این همایش از رتبه آخر شهرستان اشنویه از نظر درصد پوشش بیمه ای در استان خبر داد و خواستار اهتمام جدی شوراها و دهیاران در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی ساکنین روستاها و مناطق عشایری و کشاورزان غیر ساکن جهت عضویت در صندوق شد.

 خضری فرماندار شهرستان نیز با اشاره به اهمیت رفاه و تامین اجتماعی روستائیان و عشایر، بر اطلاع رسانی شوراها و دهیاران نسبت به مزایای عضویت در صندوق و ارتقاء تعداد بیمه شدگان تحت پوشش و بهبود رتبه شهرستان در میزان پوشش بیمه اجتماعی تاکید کرد. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©