همکاری سازمان امور عشایر استان بوشهردر جهت اطلاع رسانی بیمه اجتماعی

همکاری سازمان امور عشایر استان بوشهردر جهت اطلاع رسانی بیمه اجتماعی

روز گذشته جلسه ای با حضور مدیر کل امور عشایر استان بوشهر، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان و تعدادی از کارمندان امور عشایر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر در این جلسه فرهمند آقایی مدیرکل امور عشایر ضمن قدردانی از مدیر صندوق استان به دلیل پیگیری برای  برگزاری جلسه مشترک با امور عشایر با اشاره به مناطق عشایرنشین، تعداد عشایر منطقه را حدود 5000 خانوار اعلام کرد.

مدیر صندوق ضمن ایراد آمار بیمه شدگان عشایر در سالهای گذشته، در مورد شرایط و چگونگی عضویت و همچنین مزایای صندوق  توضیحاتی ارائه کرد و با توجه به آمار بسیارپایین بیمه شدگان عشایری، از مدیرکل امور عشایر استان، خواستار فراهم نمودن زمینه های اطلاع رسانی و جذب حداکثری قشر زحمتکش عشایر شد.

همچنین در این جلسه در مورد چگونگی هماهنگی بین سازمان امور عشایر و صندوق  بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جهت آشنا نمودن عشایر با اهداف و مزایای صندوق، مقرر شد امور عشایر جلساتی در مناطق عشایری با حضور کارشناسان صندوق بمنظور آگاه نمودن عشایر برگزار نماید که بموجب آن مصوبه، مقرر شد جلسه ای روز دوشنبه  مورخ 5 بهمن ماه در منطقه چهوک با حضورمدیر کل امور عشایر و صندوق  برگزار شود.

 در پایان جلسه مدیر کل امور عشایر استان، به بیان مشکلات پیش روی  این قشر  و صعب العبور بودن راه های عشایر و دسترسی کمتر ایشان  به شهرستان های استان پرداخت و مقرر شد امور عشایر ضمن ایجاد هماهنگی لازم جهت برگزاری جلسات در مناطق عشایری، برنامه زمانی آن را به دفتر صندوق در استان اعلام  نماید  تا کارشناسان بیمه ای صندوق به همراه تعدادی از کارمندان امور عشایر، برای ارائه توضیحات به آن منطقه مراجعه کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,265
  • 3,867,978
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©