پنجمین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت تعاون و سازمان های تابعه برگزار شد

پنجمین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت تعاون و سازمان های تابعه برگزار شد

پنجمین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های سازمان های تابعه با حضور قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .


به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این جلسه که با حضور محمدرضا قرائتی مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی و مدیران کل و کارشناسان روابط عمومی سازمان های تابعه برگزار شد بر ضرورت دسترسی آزاد اطلاعات تاکید  شد .
دکتر ابوالحسن فیروزآبادی در ابتدای این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان مسوولان و کارشناسان روابط عمومی از آنها خواست : با توجه به تدوین برنامه ششم و بررسی بودجه 95 و در پیش بودن انتخابات ، روابط عمومی ها باید در جریان آخرین اخبار حوزه خود باشند . 
وی همچنین بر انجام هماهنگی های لازم  مدیران دستگاهها  با رسانه ها  برای پیشبرد بهتر اهداف سازمان و خدمت رسانی بیشتر به مردم تاکید کرد .
وی در ادامه با اشاره بر ضرورت استفاده از ابزارهای اطلاعاتی همچون پیام کوتاه  خاطرنشان کرد: با توجه به این که جمعیت زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم تحت پوشش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دارند لذا از طریق ابزارهایی همچون پیام رسان موبایل که ضریب نفوذ بالایی هم دارند می توانیم به این جمعیت اطلاع رسانی کنیم. لذا روابط عمومی ها در این زمینه بسیار می توانند کمک کنند .
قائم مقام وزیر در ادامه این نشست به برخی شبکه های اجتماعی اشاره و تاکید کرد: بسیاری از  شبکه های اجتماعی  که  در فضای مجازی  تهیه می شوند دارای تاریخ مصرف بوده  و  همواره  رقبایی دارند؛ به عنوان مثال شبکه هایی همانند وایبر، واتساپ ، لاین و وی چت هر کدام دورانی را پشت سر گذرانده اند اما با آمدن رقیب جدیدی به حاشیه رانده شده اند حال نیز باید منتظر رقیب دیگری   باشیم .
دکتر فیروزآبادی در ادامه با تاکید بر این که باید بتوانیم بر روی شبکه های اجتماعی داخلی سرمایه گذاری کنیم، تاکید کرد: استفاده از شبکه های داخلی همچون «بیسفون» چشم انداز موفقیت بیشتری دارد  که  می توانیم از مزیت های آن بهره بیشتری ببریم لذا مسوولان در این زمینه باید اقدامات لازم را انجام دهند .

وی در پایان سخنانش تاکید کرد: با توجه در پیش بودن ایام الله دهه فجر از روابط عمومی های سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست تا اقدامات و هماهنگی های لازم را در جهت برگزاری باشکوه این مراسم انجام دهند؛ در عین حال صرفه و صلاح دولت را نیز مدنظر قرار دهند .

در ادامه این جلسه محمدرضا قرائتی مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارشی از  مصوبات گذشته ارائه کرد. 

وی همچنین  به فرا رسیدن سی و هفتمین  سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد : تمامی روابط عمومی باید برای برگزاری هر چه باشکوهتر این مراسم تلاش کنند و برنامه ریزی های لازم را با صرف و صلاح دولت مدنظر قرار دهند .  
وی در ادامه بر ضرورت استفاده از شبکه های اجتماعی داخلی تاکید کرد و از روابط عمومی سازمان های تابعه خواست تا با هماهنگی یکدیگر در جهت خدمت رسانی بیشتر به جمعیت هدف وزارتخانه در یک مسیر گام بردارند .
قرائتی بر ضرورت ارایه اخبار اقدامات و دستاوردهای وزارتخانه و سازمان های تابعه تاکید کرد و همراهی روابط عمومی ها در این زمینه را خواستار شد . 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 124
  • 3,888,379
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©