اولین جلسه اتاق فکر معاونت بیمه ای برگزارشد

اولین جلسه اتاق فکر معاونت بیمه ای برگزارشد

اولین جلسه کارگروه کارشناسی معاونت بیمه ای(اتاق فکر)با دستور معاون بیمه ای و هماهنگی امور استانها برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر طی احکام جداگانه تعدادی از کارشناسان ستادی صندوق بعنوان اعضاء کارگروه کارشناسی معاونت بیمه ای انتخاب شدند.

دکتر محمد پوستین دوز با اعلام این خبر افزود: هدف ما اصلاح فرآیندها و رویه هاست و این موضوع را با تفویض اختیارات، نظارت مستمر و هفکری با همکاران گرامی ادامه خواهیم داد.

اعضاء این کارگروه علاوه بر مدیران  معاونت بیمه ای آقایان: سیدخلیل یاسینی، اکبر محمدزاده، امیراحسان بابایی،علیرضا مظفری، مصطفی ملائی، مهدی سلیمانی و سرکار خانم شهلا کرمی و خانم محبوبه اکبری بعنوان دبیر این کارگروه انتخاب شدند.

ضمناً در احکام صادره برای اعضاء آمده است:

امید است با استعانت از خداوند متعال و با سرلوحه قراردادن راهبرد برنامه ریزی،تفکر،تلاش مضاعف و با ارائه نقطه نظرات کارشناسی همسو با قوانین و مقررات جاری و گسترش فضای همدلی و همفکری با سایر همکاران مجموعه معاونت در انجام مأموریتهای محوله موفق باشید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©