تکلیف استان بر گسترش پوشش بیمه ای

تکلیف استان بر گسترش پوشش بیمه ای

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گفت: ضرورت گسترش پوشش بیمه ای را تکلیف خود و همکاران میدانم.


دکتر محمد پوستین دوز معاون بیمه ای و امور استانها در دیدارهای جداگانه با مدیران اجرایی استان قزوین خواستار افزایش روزافزون تعامل فیمابین صندوق و دستگاههای اجرایی جهت تبیین مأموریت و اهداف عالی این صندوق به جامعه هدف در برنامه های پیش رو شد.

وی با بیان اینکه برقراری امنیت اجتماعی در هر جامعه ای منوط به گسترش عدالت اجتماعی و عدالت اجتماعی نیز با تامین اجتماعی پایدار محقق خواهد شد یادآور شد اصل 29 قانون اساسی و قانون ساختار جامع نظام رفاه و تأمین اجتماعی و آئین نامه اجرایی این صندوق،مسئولیت اجرای این مهم برای جامعه کشاورز،روستایی و عشایر که از اقشار مولد جامعه می باشند را بر عهده این صندوق نهاده است. برخورداری از نیروهای انسانی مستعد و تلاشگر، صندوقی چابک و پاسخگو ، سهولت در نامنویسی ، حمایت قابل توجه دولت در پرداخت 3/2 سهم حق بیمه به میزان 10% و اختیاری بودن عضویت از شاخصه های مهم این صندوق می باشد.

در ادامه مهندس کریم حبیبی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بیان کرد : از همان ابتدای شروع  فعالیت دفتر امور روستایی همکاری تنگاتنگی با صندوق داشته ایم و ضرورت گسترش آنرا تکلیف خود و همکاران میدانم، بطوریکه در تمامی جلسات و برنامه های صداوسیمای استان یکی از محورهای اصلی گفتگو،موضوع بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر می باشد.

لازم بذکر است معاون بیمه ای و امور استانها علاوه بر نشست با مدیرکل محترم دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در دیدارهای جداگانه با مسئولین سازمان بیمه سلامت و سازمان تعاون روستایی به تبیین اهداف و مأموریتهای صندوق پرداختند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 572
  • 3,888,827
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©