۳۰ درصد از جامعه هدف تحت پوشش بیمه اجتماعی

۳۰ درصد از جامعه هدف تحت پوشش بیمه اجتماعی

معاون بیمه ای و امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: در حال حاضر ۳۰ درصد از جامعه هدف تحت پوشش بیمه روستایی و عشایری قرار دارند که برنامه ریزی های مناسبی برای افزایش این میزان تدوین شده است.


 محمد پوستین دوز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه استان قزوین، اظهار داشت: در حال حاضر 30 درصد از جامعه هدف تحت پوشش بیمه روستایی و عشایری قرار دارند که برنامه ریزی های مناسبی برای افزایش این میزان تدوین شده است.

وی با اشاره به اینکه باید آگاهی مردم روستایی در مورد خدمات بیمه ای افزایش پیدا کند، گفت: ارتقای آگاهی مردم نسبت به نحوی خدمات بیمه ای می تواند در جذب روستاییان به بیمه ها مؤثر باشد؛ چراکه یکی از مشکلات امروز آشنا نبودن روستاییان با خدمات بیمه است.

معاون بیمه ای و امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور  توسعه خدمات بیمه ای در روستاهای کشور را حائز اهمیت دانست و گفت: توسعه خدمات بیمه به روستاهای کشور سبب تقویت روستاییان و ماندگاری آن ها می شود، بنابراین تدوین برنامه برای ارائه خدمات بیمه مطلوب به روستاییان کشور در دستور کار قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه بیمه ها و مراکز خدمات بیمه ای باید در چارچوب مؤسسه به فعالیت خود ادامه بدهند، افزود: نظارت هرچه بیشتر تعاونی های روستایی به خدمات بیمه ها به روستاها سبب می شود تا خدمات بهتر و مناسب تری به روستاییان ارائه شود، باید به منظور رشد خدمات بیمه ای و همچنین استفاده از این خدمات در روستاها برنامه ریزی صورت گیرد.

پوستین دوز حفظ و بقای روستاهای کشور را در گروی ارتقای عرضه خدمات به آنها دانست و تاکید کرد: اگر بتوانیم خدمات مطلوب و مناسبی به روستاییان بدهیم می توان شاهد بقای روستاهای کشور بود که در این میان عرضه خدمات مطلوب بیمه ای نقش بسزایی ایفا می کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©