مهمترین سرمایه هر سازمان، نیروی انسانی آن است

مهمترین سرمایه هر سازمان، نیروی انسانی آن است

مدیرعامل صندوق : مهمترین سرمایه هر سازمان، نیروهای انسانی آن بوده و افزایش رضایتمندی این سرمایه مهم از اولویتهای کاری است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر دکتر رستمی مدیرعامل صندوق بیمه درمحل معاونت بیمه ای و هماهنگی امور استانها، حاضر و در نشستی صمیمانه بطور مستقیم با کارشناسان این معاونت گفتگو و ضمن تبادل نظر و استماع اظهارات آنها در خصوص موارد مطروحه رهنمودهایی را بیان نمود.

دکتر رستمی گفت: گسترش فرهنگ سازمانی و تحول جهت اصلاح امور با رویکردی کارشناسی در اجرای برنامه های بیمه ای صندوق برای حفظ پایداری مالی صندوق، می بایست از دغدغه های کارشناسان ستادی صندوق باشد.

وی از تمایل خود جهت تداوم برگزاری اینگونه جلسات خبر داد و افزود: مهمترین سرمایه هر سازمان، نیروهای انسانی آن بوده و افزایش رضایتمندی این سرمایه مهم از اولویتهای کاری است.

در این نشست دکتر پوستین دوز معاون بیمه ای و هماهنگی امور صندوق نیز ضمن خیر مقدم با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های پیش رو از حمایت های مدیرعامل و کلیه همکاران ستاد و استان تقدیر و تشکر کرد.

همچنین مدیران و کارشناسان معاونت  بیمه ای نیز به ارائه نقطه نظرات خود در زمینه های گوناگون پرداختند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,481
  • 3,885,956
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©