کارگزاریها نماد حضور فعال بخش خصوصی

کارگزاریها نماد حضور فعال بخش خصوصی

معاون بیمه ای و هماهنگی اموراستانها صندوق بیمه در بازدید از کارگزاریها گفت: کارگزاریها نماد حضور فعال بخش خصوصی در اجرای اصول 29 و 44 قانون اساسی و قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی می باشند.


 به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به پاس ارج نهادن به دلاوریها و از خود گذشتگیهای شهیدان والا مقام و تجدید بیعت با آرمانهای این عزیزان، معاون بیمه ای وامور استانها در ابتدای ورود به استان قزوین در گلزار شهدای شهر شریف آباد حاضر و ضمن قرائت فاتحه بیان داشت:

یاد و خاطره شهیدان می بایست همیشه زنده نگه داشته شود ، امنیت و آسایش امروز جامعه ما مرهون ایثارگریها و ازخودگذشتگیهای شهدای عزیزمان می باشد.بی شک تلاش بیش از پیش همه همکاران خدوم و خدمتگذاری صادقانه به کشاورزان، روستاییان و عشایر عزیز موجب رضای حق تعالی و خشنودی ارواح پاک شهیدان خواهد شد.

دکتر پوستین دوز درادامه سفر خود  از دو کارگزاری شهرستان قزوین بازدید کرد و در دیدار جداگانه با کارگزاران منتخب استان باتأکید بر شروع فصلی جدید در استفاده از ظرفیتهای کارگزاریهای صندوق گفت: بازدید از کارگزاریها با هدف پاسداشت از زحمات همه کارگزاران محترم استان است.

پوستین دوز ابلاغ آئین نامه مؤسسات کارگزاری را به منظور ایجاد انگیزه و ثبات در کارگزاریها برشمرد و تأکید کرد در سال آتی نظارت بر عملکرد موسسات کارگزاریهای صندوق بعنوان اولویت در دستور کار این معاونت قرار خواهد داشت.

وی در ادامه با حضور در منزل دو نفر از  بیمه شدگان متوفی حکم مستمری بازماندگان ایشان و یک حکم مستمری از کارافتادگی را به آنها اعطاء نمود.

ضمناً سرپرست اداره کل هماهنگی ونظارت بر امور استانها،مدیر صندوق در استان قزوین و تعدادی از کارشناسان و کارگزاران صندوق دکتر پوستین دوز را در این مراسم همراهی کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,133
  • 4,129,397
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©