برگزاری اولین جلسه ستاد راهبردی سیستان و بلوچستان

برگزاری اولین جلسه ستاد راهبردی سیستان و بلوچستان

اولین جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر به ریاست جمشید نژاد معاون سیاسی و اجتماعی استانداری و با حضور امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان و اعضا ستاد راهبردی در استانداری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سیستان و بلوچستان، اولین جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر به ریاست جمشید نژاد معاون سیاسی و اجتماعی استانداری و با حضور امان‌الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان و اعضا ستاد راهبردی در استانداری برگزار شد.

در این جلسه جمشید نژاد معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان با تأکید بر استفاده از تمامی مکانیزمها و ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی استان در جهت پوشش حداکثری جامعه هدف در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، اظهار داشت: می‌بایست با بهره‌برداری درست از ابزارهای موجود در جهت معرفی صندوق، اطلاع‌رسانی و اعتمادسازی استفاده کنیم تا شاهد عضویت حداکثری خانوارهای کشاورزان روستاییان و عشایر باشیم که شایسته این خدمات هستند.

جمشید نژاد با اشاره به‌ضرورت اطلاع‌رسانی و اعتمادسازی در میان جامعه هدف خواستار توجه جدی مسئولین به این امر مهم که به زندگی و آینده خانوارهای کشاورزان روستاییان و عشایر ارتباط دارد شد و افزود: دستگاه‌های عضو ستاد موظف هستند ظرف شش ماه آینده گزارش فعالیت‌های صورت گرفته را ارائه کنند.

در این جلسه شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان با ارائه گزارش کاملی از فعالیت‌های صندوق، به بیان برنامه‌ها و سیاست‌های صندوق، آمار مشمولین و جایگاه استان در سطح کشور پرداخت و گفت: استراتژی صندوق پوشش حداکثری جامعه هدف است و استقرار نظام بیمه‌ای مستلزم همدلی و همکاری دستگاه‌های مسئول است.

در پایان جلسه نمایندگان دستگاه‌های عضو ستاد به بیان دیدگاه‌ها، نقطه نظرات و پیشنهاد‌ات خود پرداخته و در این خصوص آمادگی و همکاری خود را با صندوق بیمه روستاییان و عشایر اعلام نمودند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 593
  • 3,888,848
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©